Svadba - špeciálny deň
sk hu

Svadby
 

Pravdepodobne každý z nás je presvedčený o tom, že je schopný zorganizovať rôzne podujatia, a tým pádom aj svadbu. Ako je všeobecne známe, v živote je veľa vecí, sú medzi nimi dobré, ale aj tie horšie. Presne to platí aj v prípade osláv, spoločných stretnutí, ale aj v prípade svadieb. Sú veľmi veľmi dobre zorganizované, ale aj tie menej dobré. Myslíme si, že z dôvodu výnimočnosti tejto akcie – svadby – každý by chcel, aby bola čo naj-naj. Veď jej atmosféra je neopakovateľná – ak sa niečo nepodarí dobre, už nie je možná náprava.

Hlavne z tohto dôvodu, ale aj z dôvodu, aby si mladomanželia spolu so svojimi rodičmi, blízkymi a priateľmi  mohli užiť  túto prekrásnu chvíľu života je potrebné, aby starosti,   ktorých je pri usporiadaní svadby nemálo,  odovzdali do rúk profesionálov. Tí už podľa skúseností vedia ako na to, veď pri svojej práci už riešili veľmi veľa problémov, vedia na ktoré veci si treba dávať veľký pozor, aké veci sú bezodkladne potrebné a ktoré sú zanedbateľné.

 

Dovoľte, aby sme Vám predstavili našu prácu, naše služby, ktoré slúžia k tomu, aby sme Vás odbremenili, aby ste ten Deň s veľkým D oslávili v pohode a bez stresu. Predstavujeme Vám služby, ktorými chceme vyhovieť Vašim požiadavkám a prianiam počas celej svadobnej hostiny.

 

-        Zabezpečenie miesta, catering

Miesto vyberieme majúc pred očami predstavy mladého páru. Výber miesta ovplyvňuje počet pozvaných, ročné obdobie, štýl svadby, atď. Škála je široká – od tradičných miest začínajúc počnú extrémnymi miestami.

Obdobne je to aj v prípade cateringu. Citlivo vybrané menu pôsobí cez žalúdok na na celkovú pohodu všetkých prítomných.

 

-        Foto-video

Šťastné chvíle sa nemôžu minúť bez stopy. Aby tie neopakovateľné chvíle ostali zachované nielen v pamäti zabezpečíme pre Vás profesionálov v tejto oblasti, ktorí na fotografiách a videách zachytia celý priebeh akcie.

 

-        Dekorácia 

Ovplyvňuje celú sviatočnú náladu. Pri vstupe má veľký vplyv na utvorenie si prvého dojmu. Naši kolegovia  dbajú na to, aby dekorácia bola vkusná, v súlade s trendom, ale hlavne spĺňala požiadavky našich klientov.

 

-        Starejší, zabávač        

Sú veľmi významnými účinkujúcimi svadby. Zabezpečujú, aby sa udalosti uberali v správnom  slede a aby bolo postarané o zábavu počas celej svadby.

 

-        Živá hudba, DJ, výučba tanca

O tom, aká bola hudba sa hovorí po každej svadbe. Každý pozvaný ide na svadbu s úmyslom, že  sa chce spolupodieľať na oslave, ale súčasne aj dobre zabaviť. Je potrebné uspokojiť nároky viacerých ľudí.  Podľa Vašich želaní zabezpečíme živú hudbu formou výberu hudobnej skupiny, alebo vhodného DJ.

Tradície si vyžadujú, aby manželský pár predviedol svoj spoločný tanec, a  tým otvoril tanečný parket aj pre ostatných hostí. Aby pre manželský pár toto očakávanie neznamenalo traumu, ale naopak „šťastnú povinnosť“, je vhodné podstúpiť pár hodín výučby tanca. Je samozrejmé, že Vám túto výučbu zabezpečíme.

 

-        Kozmetika, líčenie, účes na slávnostnú príležitosť

Pre ženu je vzhľad vždy veľmi dôležitý a v prípade svadby je táto požiadavka znásobená. Nehovoriac o tom, čo táto skutočnosť znamená pre nevestu a jej blízkych. Deň svadby je aj časovo náročný, pred obradom  treba stihnúť ešte veľa vecí. Naše kozmetičky, kaderníčky sa dostavia na požadované miesto v správnom čase  a urobia úpravu tváre – líčenie, frizúru s doplnkami, ktoré si nevesta vybrala už počas skúšok.

 

 

-        Svadobné oznámenia, pozvánky, karty označujúce usadenie hostí, karty s menu

Majú byť pripravené v dostatočnom predstihu, lebo poskytujú dôležité informácie. K svadobným oznámeniam je potrebné priložiť pozvánky pre tých , ktorí sú pozvaní aj na svadobnú hostinu. Pre tých, ktorí sú pozvaní aj na svadobnú hostinu, by bolo vhodné uviesť na pozvánke program a tiež aj miesto a začiatok hostiny.

  

-        Darčeky, ako poďakovanie

Drobné darčeky, ako poďakovanie za prítomnosť na svadbe odovzdávajú prítomným mladomanželia.        V budúcnosti budú znamenať peknú spomienku na svadbu. Paleta drobných darčekov je veľmi široká, stačí si len vybrať. Výber sa mladomanželom určite podarí a my budeme pri výbere nápomocní.

 

-        Dopravné prostriedky ( exkluzívne, netradičné )

Aby sme vystupňovali výnimočnosť Vášho Dňa, navrhneme Vám taký dopravný prostriedok, ktorý nie je určený na všedné dni. Už je len na Vás, ako sa rozhodnete.

 

-        Piesková ceremónia

Jedná sa o novinku. Môže byť súčasťou občianskeho obradu v prírode.

 

 

-        Torty, zákusky

Nezabudli sme ani na to, aby už aj deň predchádzajúci medové týždne bol ozaj sladký. O tom sa vždy hovorí po svadbe, aká bola svadobná torta, aké boli zákusky.  My urobíme všetko preto, aby ste o polnoci mohli hrdo rozkrájať veľmi chutnú a prekrásnu  svadobnú tortu.

 

-        Príprava na obrad

Aby Vás ani úradné záležitosti  nezaťažovali, v najväčšej možnej miere Vám pomôžeme aj pri vybavovaní  potrebných dokumentov.

 

-        Svadobné šaty

Pre nevestu bude určite ústrednou témou výber vhodných svadobných šiat. Odporučíme Vám také salóny so svadobnými šatami, ale aj iné možné riešenia, aby ste našli šaty svojich snov.

 

-        Koktailový bar, mixér

Ak Vašim hosťom chcete ponúknuť niečo skutočne výnimočné, tak táto možnosť môže byť skutočne     lákavá. Určite dokáže spestriť pohostenie.

 

-        Čokoládová, šampanská, medová fontána

Ako extra zážitok sa ponúkajú tieto špeciality pre labužníkov ako aj pre deti. Fontána zo šampanského je určená pre vekovú skupinu nad 18.

 

-        Vypustenie motýľov

Táto záležitosť určite spôsobí nezabudnuteľné chvíle na Vašej svadbe. V prípade Vášho záujmu o možnostiach Vám poskytneme ďalšie informácie.

 

-        Vypustenie holubov

Čo by mohlo viac symbolizovať  spolupatričnosť ako pár  bielych holubov. Dá sa vybrať z viacerých spôsobov vypúšťania holubov. Spýtajte sa nás !

 

-        Sypanie ryže 

Ryža symbolizuje bohatú úrodu. Tento zvyk nosí v sebe prianie a vieru bohatstvo mladomanželov a ich snahu o zachovanie rodu v podobe narodených detí.

 

-        Ľadová socha

Umenie, ktorého prekrásne tvary dvíhajú úroveň dekorácie na unikát.

 

 

 

-        Ohňostroj     

Veľmi čakaná chvíľa, ktorá je žiarivým bodom celého večera. Aby bol skutočným zážitkom, naša firma s podnikateľským subjektom, ktorý je držiteľom potrebného oprávnenia  pripraví komplexný, odborný a bezpečný plán.

 

-        Balóniková pošta

Odoslanie srdečných prianí týmto spôsobom zostane navždy vo Vašej pamäti a v pamäti Vašich hostí !

 

 

-        Lampióniky prianí – puzdro prianí

Podobne ako balóniková pošta aj lampióniky prianí Vám po dlhej dobe po svadbe budú pripomínať Váš zázračný deň a priania v puzdre Vám zostanú pre chvíle spomienok.

 

-        Svadobná kytica, ďalšie dekoračné doplnky

Podstatným symbolom je svadobná kytica. Naša firma Vám zabezpečí svadobnú kyticu a „pierko“ pre ženícha v takom štýle, tvare a kombinácii kvetov aké si len želáte.

 

-        Aupair – postaranie o deti

Aby si aj rodičia malých detí mohli užiť zábavu, naše skúsené opatrovateľky sa postarajú o malé deti.

 

 

-        Odvoz hostí

Môže sa stáť, že niekto nemyslel na to, že ako sa dostane domov po zábave. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme  odvoz hostí aj v prípade, že na svadobnú hostinu prišli na vlastnom dopravnom prostriedku.

 

-        Svadobná cesta

Ak sme získali Vašu dôveru, s radosťou Vám pomôžeme aj pri organizovaní Vašej svadobnej cesty.

 

 

Ceny

 

Prvým krokom celého procesu je osobné stretnutie mladého páru s organizátorom svadby. Na stretnutí nás oboznámite aká je Vaša predstava o svojej svadbe, aké nároky máte v súvislosti s podujatím.

 

Prvé stretnutie v našej kancelárii je grátis, veriac v to, že sa Vám naša ponuka zapáči a získame si Vašu dôveru v to, že nás poveríte organizovaním Vašej svadby.

Z dôvodu, že nie sú dve rovnaké svadby nie je možné určiť cenník na organizovanie svadieb. Naša firma sa snaží vypracovať takú kalkuláciu, aby naša práca nepredražila zbytočne Vaše náklady, veď svadba na úrovni je finančne náročná. Na cenu organizovania svadby má veľký vplyv predovšetkým to, koľkými zmluvami o poskytovaní služieb nás poveríte.

Našim prvoradým cieľom je, aby sme maximálne reprezentovali Vás, aby sme Vás informovali o všetkých možnostiach, o možných predpokladaných nákladoch a na problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť.

 

V prípade, že požadujete, aby sa organizátor svadby zúčastnil na Vašej svadbe a koordinoval udalosti , tak cena tejto služby je 18,50 €/hod. Cena už zahŕňa v sebe poradenstvo, vypracovanie scenára, koordináciu poskytovateľov služieb a komplexnú organizáciu počas svadby.  

Ak potrebujete len poradenstvo súvisiace s organizovaním Vašej svadby, tak táto služba ja poskytovaná za cenu 15 €/hod.

 

Určite nepoznáme nemožné, takže neváhajte, kontaktujte a pýtajte sa nás.