Stužková
sk hu

Stužkové


 

Stužkové

 

Oslavy spojené so stužkovými slávnosťami znamenajú celoživotný zážitok a spomienku. Je to tradícia, na ktorej si zakladá každá škola, lebo hovorí o minulosti a pozerá do budúcnosti. Na týchto slávnostiach spolu oslavujú učitelia, študenti a ich rodičia. Triedny učitelia hrdo pripínajú zelené stužky svojim študentom. Počas študentských rokov prežili veľa spoločných chvíľ. Študenti sú plní očakávania stoja pred maturitou, vstupujú do života, ktorý im prináša veľa neznámeho, ale sú aj plní elánu a cítia že vytrvalosťou všetko dokážu – mladosť nepozná nemožné.

Zelená stužka je symbol nádeje v peknú budúcnosť. Dievčatá si možno práve na túto príležitosť oblečú prvý krát večerné šaty a chlapci taktiež športové oblečenie nahradia oblekom. Každá škola, študenti, ale aj ich rodičia sa snažia, aby práve ich slávnosť bola najkrajšia a v niečom jedinečná.

Ak sa snažíte o to, aby práve tá Vaša stužková bola nezabudnuteľná a výnimočná, s dôverou sa obráťte  na našu firmu, ktorá Vám svojimi schopnosťami splní všetky Vaše požiadavky.

 

Adresa kancelárie:

Best Step s.r.o.

Hradná 2

945 01 Komárno

( Dôstojnícky pavilón – bočný vchod zo strany parku )

 

Telefón:

Kancelária : (+421) 35 7778572
Mobil : (+421) 0917808879

 

E-mail:

info@beststep.eu