Plesy
sk hu

Plesy

 

 

Obdobie od Troch kráľov do Popolcovej stredy je fašiangové obdobie. Tradične sa práve v tomto období konajú plesy, bály, karnevaly. Plesy a bály organizujú rôzne spolky, inštitúcie a firmy. Poznáme rôzne druhy plesov. Historické, farské, matičné, tradičné,  poľovnícke, bály jednotlivých národnostných menšín, a podobne. Najhonosnejšie a najznámejšie nosia v názve slovo „reprezentačný“. Najvýznamnejší je Ples v Opere. Na tento ples sú pozývané celebrity - známe osobnosti verejného a kultúrneho života a priebeh plesu sledujú takmer všetky médiá.

Fašiangovú sezónu spestria karnevaly, maškarné plesy pre dospelých, ale aj pre deti.

Čo si obliecť na ples ? Odpoveď na túto otázku je závislá od toho, na aký ples ideme. Väčšina módnych  návrhárov hovorí, že najlepšie je dodržať elegantnú klasiku – tá nás nikdy nesklame. Ale tí odvážnejší, si môžu obliecť aj extravagantnejší odev – pokiaľ im to dovolí postava. U žien nezabudnime ani na výraznejšie večerné líčenie, podľa možností  na šperky alebo na bižutériu. Nesmieme zabudnúť na vhodné topánky, veď na ples ideme aj preto, aby sme si zatancovali.

Ak sme pozvaní na známy ples, alebo večierok, v pozvánke môže byť uvedené aj požadované oblečenie. V tom prípade sa tejto požiadavky musíme pridržiavať. Pred plesom nezaškodí vziať do ruky príručku a prelistovať si zásady spoločenského správania.

 

V prípade, ak ste členom skupiny ľudí, spolku alebo organizácie, ktorá má v úmysle organizovať nezabudnuteľnú zábavu, ale nie ste si istí, ako na to, alebo jednoducho si chcete vychutnať  pekné chvíle a nechcete sa trápiť s problémami okolo jej organizácie – potom ste práve Vy tí, ktorí by sa mali obrátiť na nás. Poradíme Vám  a v prípade potreby zabezpečíme komplexnú organizáciu týchto podujatí.

 

Ďalšie informácie Vám poskytneme na nasledovných  kontaktoch:

 

 

 

Adresa kancelárie: 

Best Step s.r.o.

Hradná 2

945 01 Komárno

 

Telefón:

+421 35 7778572

0917 808879

 

E-mail:

info@beststep.eu

Web:

www.beststep.eu