Firemné cestovania
sk hu

Poradenstvo v oblasti cestovného ruchu


 

 

Svetová kríza vo veľkej miere ovplyvnila nie len hospodárstvo ale aj život rodín, obyčajných ľudí. Často máme pocit, že za viac práce dostávame menej. Tento pocit je spôsobený faktom, že veciam potrebným ku každodennému životu sa zvýšili ceny a naše príjmy sa tak stávajú veľmi obmedzené. Stále ťažšie je človeku podávať vysoké výkony – cítime, že potrebujem trošku oddychu, niečo čo nás vypne z každodenného stresu, z každodenného prostredia.

Skúsme spoločne nájsť príležitosť, aby ste vašu zaslúženú dovolenku nestrávili nudne medzi stenami hotelovej izby, alebo ešte v horšom prípade nevyplnili ďalšou prácou.

Naša firma nie je cestovnou kanceláriou, ale je schopná poskytnúť poradenstvo, know-how v tom, ako zorganizovať cenovo dostupný, ale zato príjemný oddych, pričom myslí aj na spoznávanie nových - známych miest, konanie rôznych podujatí.

Veľkou výhodou tejto možnosti je, že sú rešpektované individuálne požiadavky klienta, výlet môže byť ušitý na mieru. Škála možností je veľmi široká od kempovania, cez rodinné výlety, agroturistiku, výlety pre dôchodcov, školské výlety a podobne.

Oboznámime Vás s možnosťami, upozorníme na problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť pri cestovaní.

 

Sme tu pre Vás – poradíme Vám !

 

 

Adresa kancelárie:

Best Step s.r.o.

Hradná 2

945 01 Komárno

( Dôstojnícky pavilón – bočný vchod zo strany parku )

 

Telefón:

Kancelária : (+421) 35 7778572
Mobil : (+421) 0917808879

 

E-mail:

info@beststep.eu